Boski Squad

ewa

Ewa

Z zawodu mgr inż. Leśnik. Przez 35 lat pracowała w Nadleśnictwie Świeradów jako adiunkt, nadleśniczy terenowy, starszy specjalista Służby Leśnej oraz Zastępca Nadleśniczego. Za szczególne zasługi dla leśnictwa otrzymała Kordelas Leśnika Polskiego.

Skończyła studia podyplomowe w zakresie „Wyceny Nieruchomości” w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie – Szkoła Finansów w Krakowie. Lubi dobrą książkę (zwłaszcza biografie i romanse) i robótki ręczne. Prowadzi zdrowy tryb życia. Nie je byle czego. Uprawia gimnastykę, nordic walking i spaceruje z psem Czarkiem.

gosia

Małgorzata

Jedyna w naszym gronie przed czterdziestką. Gosia jest tak empatyczną i wrażliwą na drugiego człowieka osobą, że w całym powiecie nie znajdziesz drugiej takiej. Pewnie dlatego tak lubią ją pacjenci. Jest fizjoterapeutką. Jak boli to do niej.
Lubi biegać i śmiać się do łez. Świetnie piecze i gotuje. Jej skrzydełka na ostro to mistrzostwo świata. Sushi też.

Niezawodna przyjaciółka. Kocha kotki. Bardzo!

karolina

Karolina

Jej charyzma kroczy 5 metrów przed nią. Jej śmiech i różowe włosy znają już we wszystkich powiatach województwa dolnośląskiego. Poznałyśmy się kiedy podeszła kupić czapkę. I jak zaczęłyśmy gadać, to rozbijały się atomy energii.

Miłość od pierwszego otwarcia paszczy. Szczera, otwarta, wrażliwa, empatyczna i na dodatek z Bogatyni (wiadomo). Maliny, jeżyny i borówki od niej to niebo w gębie. Nikt tak nie ogarnia sociali jak ona. A i umie w handelek. Sprzedałaby piasek na pustyni.

Magdalena

To chyba największa zdolniacha wśród nas. Ma tak zdolne ręce i kreatywny umysł, że klękajcie narody. Warsztaty z cyjanotypii, makramy, akryli, pasteli, ołówka…bardzo proszę. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych. Jest też instruktorką jogi, pilatesu i technik oddechowych.

A jakby było mało jest doświadczonym marketingowcem. Pisze świetne testy.

Wiceprezes

basia

Barbara

Potrafi słuchać oraz docierać do potencjału i zasobów drugiej osoby. Wierzy w siłę zespołu i potrafi go motywować do pracy. Coach w standardach ICF, trener biznesu i umiejętności miękkich.

Potrafi w kreatywny sposób wypracować z zespołem nowe pomysły na produkty, usługi i komunikację w firmie. Zawodowo od lat związana z Nadleśnictwem Świeradów, gdzie zajmuje się PR, Leśnym Kompleksem Promocyjnym i udostępnianiem turystycznym lasu. Uczestniczyła i kierowała niejednym projektem.

Właścicielka firmy Szkolenia i Usługi Rozwojowe. Wypoczywa na kajakach, zawsze ma przy sobie książkę lub dwie do przeczytania. Od lat promuje Góry Izerskie.

Matka Boskich karkonoskich - Prezes

kasia

Katarzyna

To typ kobiety, która długo szukała swojej drogi. Z wykształcenia krytyk filmowy i medioznawca. W zawodzie stricte nie pracowała. Była za to dziennikarką radiową, wydawcą, marketingowcem, pr-owcem, sprzedażowcem i managerem. Od 2017 roku właścicielka Studia Kreatywnego SPA dla ŁBA.

Generuje 100 pomysłów na minutę i nie potrafi usiedzieć na miejscu. Nie czyta instrukcji obsługi. Lubi tańczyć. Uzależniona od biegania po lesie i dobrej muzyki. Niepoprawna optymistka, która wierzy w potencjał każdego człowieka. Potrafi zarażać energią i inspirować innych do działania. Fundacja Boskie Karkonoskie to jej dziecko.