Boski Squad

Animator kultury

magdalena

Agata

Mama czterech muszkieterów. Z wykształcenia krawcowa. Między pojawieniem się na świecie kolejnych chłopaków trudniła się jako kelnerka i barmanka. W zawodzie nigdy nie pracowała. A szkoda, bo za pomocą kreatywnej głowy i umiejętności potrafi zrobić wszystko. I tu pojawiamy się My. To właśnie spod ręki Agaty wychodzą te wszystkie piękne recyklingowe torby z jeansu, lnu i banerów reklamowych. To Agata dzierga na szydełku koszyczki ze sznurka makramowego. Jest też przykładem na to, że w życiu nigdy nie jest za późno na realizację samej siebie. Dzięki otwartości na nowe i głowie pełnej pomysłów, rozwija skrzydła na naszych oczach. A my będziemy w nie mocno dmuchać

Specjalista promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej

ewa

Ewa

Z zawodu mgr inż. Leśnik. Przez 35 lat pracowała w Nadleśnictwie Świeradów jako adiunkt, nadleśniczy terenowy, starszy specjalista Służby Leśnej oraz Zastępca Nadleśniczego. Za szczególne zasługi dla leśnictwa otrzymała Kordelas Leśnika Polskiego.

Skończyła studia podyplomowe w zakresie „Wyceny Nieruchomości” w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie – Szkoła Finansów w Krakowie. Lubi dobrą książkę (zwłaszcza biografie i romanse) i robótki ręczne. Prowadzi zdrowy tryb życia. Nie je byle czego. Uprawia gimnastykę, nordic walking i spaceruje z psem Czarkiem.

Wiceprezes

basia rymaszewska

Barbara

Potrafi słuchać oraz docierać do potencjału i zasobów drugiej osoby. Wierzy w siłę zespołu i potrafi go motywować do pracy. Coach w standardach ICF, trener biznesu i umiejętności miękkich.

Potrafi w kreatywny sposób wypracować z zespołem nowe pomysły na produkty, usługi i komunikację w firmie. Zawodowo od lat związana z Nadleśnictwem Świeradów, gdzie zajmuje się PR, Leśnym Kompleksem Promocyjnym i udostępnianiem turystycznym lasu. Uczestniczyła i kierowała niejednym projektem.

Właścicielka firmy Szkolenia i Usługi Rozwojowe. Wypoczywa na kajakach, zawsze ma przy sobie książkę lub dwie do przeczytania. Od lat promuje Góry Izerskie.

Matka Boskich karkonoskich - Prezes

katarzyna harbul

Katarzyna

To typ kobiety, która długo szukała swojej drogi. Z wykształcenia krytyk filmowy i medioznawca. W zawodzie stricte nie pracowała. Była za to dziennikarką radiową, wydawcą, marketingowcem, pr-owcem, sprzedażowcem i managerem. Od 2017 roku właścicielka Studia Kreatywnego SPA dla ŁBA.

Generuje 100 pomysłów na minutę i nie potrafi usiedzieć na miejscu. Nie czyta instrukcji obsługi. Lubi tańczyć. Uzależniona od biegania po lesie i dobrej muzyki. Niepoprawna optymistka, która wierzy w potencjał każdego człowieka. Potrafi zarażać energią i inspirować innych do działania. Fundacja Boskie Karkonoskie to jej dziecko.