Boski Squad

Animator kultury

magdalena

Agata

Mama czterech muszkieterów. Z wykształcenia krawcowa. Między pojawieniem się na świecie kolejnych chłopaków trudniła się jako kelnerka i barmanka. W zawodzie nigdy nie pracowała. A szkoda, bo za pomocą kreatywnej głowy i umiejętności potrafi zrobić wszystko. I tu pojawiamy się My. To właśnie spod ręki Agaty wychodzą te wszystkie piękne recyklingowe torby z jeansu, lnu i banerów reklamowych. To Agata dzierga na szydełku koszyczki ze sznurka makramowego. Jest też przykładem na to, że w życiu nigdy nie jest za późno na realizację samej siebie. Dzięki otwartości na nowe i głowie pełnej pomysłów, rozwija skrzydła na naszych oczach. A my będziemy w nie mocno dmuchać

Animator kultury

karolina

Karolina

Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych na kierunku form użytkowych ze specjalizacją szkła artystycznego. Zdobyła dyplom z malarstwa, grafiki, rzeźby szklanej i plakatu. Po drodze nabyła doświadczenie administracyjne w międzynarodowej firmie.

Szlify marketingowe zdobywała prowadząc własną działalność. Interesuje się otaczającą nas rzeczywistością w pragmatycznym znaczeniu. Lubi naturę, las, ludzi.

Obserwatorka stosunków międzyludzkich. Lubi skandynawskie elektro oraz stratchy back porch blues. Fanka lokalnego produktu, no waste oraz slow life. Szanuje przyrodę. Przeciwniczka agresywnej, niezrównoważonej polityki rozbudowy obszarów małomiasteczkowych.

Specjalista promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej

ewa

Ewa

Z zawodu mgr inż. Leśnik. Przez 35 lat pracowała w Nadleśnictwie Świeradów jako adiunkt, nadleśniczy terenowy, starszy specjalista Służby Leśnej oraz Zastępca Nadleśniczego. Za szczególne zasługi dla leśnictwa otrzymała Kordelas Leśnika Polskiego.

Skończyła studia podyplomowe w zakresie „Wyceny Nieruchomości” w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie – Szkoła Finansów w Krakowie. Lubi dobrą książkę (zwłaszcza biografie i romanse) i robótki ręczne. Prowadzi zdrowy tryb życia. Nie je byle czego. Uprawia gimnastykę, nordic walking i spaceruje z psem Czarkiem.

Wiceprezes

basia rymaszewska

Barbara

Potrafi słuchać oraz docierać do potencjału i zasobów drugiej osoby. Wierzy w siłę zespołu i potrafi go motywować do pracy. Coach w standardach ICF, trener biznesu i umiejętności miękkich.

Potrafi w kreatywny sposób wypracować z zespołem nowe pomysły na produkty, usługi i komunikację w firmie. Zawodowo od lat związana z Nadleśnictwem Świeradów, gdzie zajmuje się PR, Leśnym Kompleksem Promocyjnym i udostępnianiem turystycznym lasu. Uczestniczyła i kierowała niejednym projektem.

Właścicielka firmy Szkolenia i Usługi Rozwojowe. Wypoczywa na kajakach, zawsze ma przy sobie książkę lub dwie do przeczytania. Od lat promuje Góry Izerskie.

Matka Boskich karkonoskich - Prezes

katarzyna harbul

Katarzyna

To typ kobiety, która długo szukała swojej drogi. Z wykształcenia krytyk filmowy i medioznawca. W zawodzie stricte nie pracowała. Była za to dziennikarką radiową, wydawcą, marketingowcem, pr-owcem, sprzedażowcem i managerem. Od 2017 roku właścicielka Studia Kreatywnego SPA dla ŁBA.

Generuje 100 pomysłów na minutę i nie potrafi usiedzieć na miejscu. Nie czyta instrukcji obsługi. Lubi tańczyć. Uzależniona od biegania po lesie i dobrej muzyki. Niepoprawna optymistka, która wierzy w potencjał każdego człowieka. Potrafi zarażać energią i inspirować innych do działania. Fundacja Boskie Karkonoskie to jej dziecko.