Kasia
Męcina

Świecie

Powiat Lubański

Czym się zajmujesz?

Wszędzie mnie pełno 😉 Zawodowo edukator w Nadleśnictwie Świeradów… od 3 miesięcy etatowa mama i bez przerwy działaczka Społeczna pracująca na rzecz rozwoju wsi Świecie, prezes stowarzyszenia „Nasze miejsce na Świecie”, lider grupy Odnowy Wsi Dolnośląskiej w Świeciu, założycielka Koła Gospodyń Wiejskich w Świeciu, Radna Gminy Leśna i działaczka w zakresie poprawy turystyki na terenie gminy Leśna. W wolnych chwilach jestem wiedźmą i alchemikiem. Robię naturalne mydła, kosmetyki a w sezonie wiosna-lato-wczesna jesień, szaleję w ogrodzie głównie z sekatorem 🙂

Skąd się wziął pomysł na Twój biznes, na to co robisz? Jaki był krok milowy?

Moje życie to przypadki na które wpływ mają czas, miejsce i ludzie, a że nie lubię rutyny to cały czas coś sobie dokładam.

Kto i co Cię inspiruje, nakręca do działania?

Otoczenie, pozytywni ludzie. Unikam „wampirów energetycznych” I lecę dalej.

To będzie trudne, ale opisz jaka jesteś i za co cenią Cię najbliżsi, współpracownicy?

Pozytywnie nastawiona do otoczenia, łatwo nawiązuje kontakt, lubię, kiedy coś się dzieje więc cały czas mam głowę pełną pomysłów – i właśnie za to mnie cenią (bo kiedy nikt nie ma pomysłu na pewno ma go Kasia) ha ha ha

Jak sobie radzisz z kryzysami lub gdy przestaje się chcieć?

Resetuje się w domu, który jest moim azylem… jeśli trzeba to szaleje w ogrodzie… po kilku dniach stwierdzam że „a mam to w d*pie” I lecę dalej.

Dlaczego jesteś Boska?

Boska od urodzenia – Takie geny!

Jak zostać Boską, jak uwierzyć w swoją siłę?

To co robisz ma przede wszystkim Tobie sprawiać przyjemność, wtedy nie ma rzeczy nie możliwych.

O czym marzysz? Co byś chciała robić i gdzie być… za dwa, trzy lata?

W tej chwili marzę o ciepłych krajach, A za kilka lat chciałabym dodatkowo mieć swoje miejsce dla gości – takie małe Agro SPA.