Boskie Lwóweckie, pokażcie się!

Żadna z nas nie rodzi się z receptą na szczęśliwe życie. Jednak bez względu na to kim jesteśmy, jaką rolę pełnimy, ile zarabiamy, gdzie pracujemy, powinnyśmy dążyć do spełnienia. Łatwo nie jest, bo drogi są kręte, wiatr nie zawsze wieje w plecy, a pod nogami mnóstwo przeszkód. Musimy jednak wiedzieć, że wiara w swój potencjał i możliwości, akceptacja własnych słabości, odwaga czynią cuda.

Kobiety, które widzicie na zdjęciach postawiały w życiu na siebie. Uwierzyły w swój potencjał, możliwości i konsekwentnie realizują plan. Czasem na wariackich papierach, czasem w emocjach, a czasem po trudnych życiowych zakrętach.

Mają firmy, fundacje, działają w lokalnych społecznościach. Praca jest dla nich jednocześnie pasją. Lubią ludzi, nie potrafią usiedzieć na miejscu, roznosi je energia. Są odważne i kreatywne. Mają siłę, która inspiruje innych.
Myślicie, że nie mają trudnych momentów, że nie chciałby czasem zamknąć się przed światem? Pewnie, że mają. Ale i na to znajdują sposoby. Bo na porażkach się uczą, na błędach zdobywają doświadczenie, a sukces ładuje ich jak życiowe baterie.

Poczytajcie co Boskie Lwóweckie odpowiedziały na nasze pytania. Z pewnością odnajdziecie w nich część siebie.

Aleksandra
Podgórniak

Przecznica

Powiat Lwóweci

Elżbieta
Marut

Płóczki Dolne

Powiat Lwóweci

Jolanta
Kuklińska

Rakowice Wielkie

Powiat Lwóweci

Agnieszka
Koludo-Sobierańska

Przecznica

Powiat Lwóweci

Stefania
Wróblewska

Kotliska

Powiat Lwóweci

Krystyna
Skwarkowska

Rakowice Wielkie

Powiat Lwóweci

Monika
Szkwarek

Mirsk

Powiat Lwóweci

Barbara
Pasiak

Wieża

Powiat Lwóweci

Agnieszka
Stęplewska

Lwówek Śląski

Powiat Lwóweci