Instagram Reels
Basic & Practice

Instagram Reels Basic - od czego zacząć? (część I)

Czy mówienie do telefonu sprawia Ci trudność? Podziwiasz jak inni z łatwością budują swój profil, a Ty nadal jesteś na etapie marzeń i wyobrażeń?

Po co kręcić sobie filmy w głowie i wyolbrzymiać problemy dotyczące prowadzenia Instagrama? – zacznij po prostu kręcić rolki i postaw na przyjemny rozwój swojej marki osobistej czy biznesu.

Nazywam się Karolina i odkryję przed Tobą tajniki instagramowych rolek! Poprowadzę Cię drogą która skradła moje serce i umysł. Z łatwością zaczniesz kręcić Reelsy, przełamiesz swoje wewnętrzne bariery i zbudujesz swoją pewność siebie a Twoje konto na Social Mediach pokochają też inni.

Już teraz nauczysz się tego wszystkiego, by skutecznie promować swój biznes oraz przełamiesz pustkę która zagościła na Twoim instagramowym profilu.

Czego nauczysz się na tym szkoleniu?

 • określisz profil wymarzonego klienta, stworzysz BIO
 • czym jest: rolka, viral, relacja, post, kiełbaska, DM czy feed – rozszyfrujemy tajemne nazwy które wprowadzają Cię w zakłopotanie.
 • poznasz składowe dobrej rolki (opisy, hasztagi, muzyka, statystyki, trendy)
 • dowiesz się jak w prosty sposób tworząc kontent na Instagram w ekspresowym tempie uzupełnisz swoje konto na Facebook.
 • poznasz aplikacje do montowania rolek oraz dodawania napisów
 • pokażę Ci w czym i jak tworzyć okładki do rolek by Twój profil wyglądał zachęcająco.

Przygotowałam dla Ciebie prawdziwy skarb wiedzy, inspiracji i instagramowego „know how”. Nie pozwól, aby Twój profil pozostał w cieniu konkurencji. Zdobądź umiejętności, które zbudują Twoją markę. Szkolenie Instagram Reels Basic – od czego zacząć? to pierwszy krok (z dwóch) w kierunku sukcesu na Instagramie!

 

W cenie szkolenia dodatkowo otrzymasz godzinne grupowe spotkanie na platformie  Zoom, gdzie odpowiem na nurtujące Was pytania do powyższych zagadnień.

Po pierwszym szkoleniu Instagram Reels Basic – od czego zacząć? czas na praktykę o której dowiesz się ze szkolenia Instagram Reels Practic – Rolki w użyciu.

Instagram Reels Practice - Rolki w użyciu (część II)

Czas na praktykę o której dowiesz się ze szkolenia Instagram Reels Practic – Rolki w użyciu.

Mając za sobą już podstawy z rolek, które zdobyłeś na szkoleniu Instagram Reels Basic – od czego zacząć? przejdziesz teraz sprawnie do praktyki. 

Przygotuj się na wyjście ze swojej strefy komfortu, weź w dłoń swój telefon, ugnij lekko kolana i pozwól, że pokażę Ci triki i narzędzia do pracy z telefonem i Instagramem. To szkolenie jest po to byś zainspirował się i sprawnie przeszedł do działania.

Nazywam się Karolina i odkryję przed Tobą tajniki instagramowych rolek! Poprowadzę Cię drogą która skradła moje serce i umysł. Z łatwością będziesz kręcić Reelsy, przełamiesz swoje wewnętrzne bariery i obawy, a Ty i Twój telefon sprawicie, że pokochają Was inni odbiorcy. 

Czego nauczysz się na tym szkoleniu?

 • przygotujesz scenariusz nagrań rolek i zainspirujesz się do działania
 • dowiesz się w praktyce jak nagrywać i jak montować rolki w aplikacji CapCut
 • jak i w czym stworzyć okładkę do rolki i czy ma to znaczenie dla oglądającego?
 • jak i w czym tworzyć napisy do rolek i po co w ogóle to robić???
 • polubisz swój głos i zostaniesz lektorem w swoich rolkach
 • poznasz triki i ciekawostki do wykorzystania w rolkach.

To szkolenie skierowane jest do osób które przeszły pierwszy etap z pakietu szkoleń o Instagram reels pt.: Instagram Reels Basic – od czego zacząć? lub ich konto/wiedza zostały na tyle zweryfikowane by mogły wziąć udział w szkoleniu z praktyki.

Wybierz szkolenie odpowiednie dla siebie