Przeboski
Bal

Szczegóły

Przyjaciele,

Pewnego wiosennego wieczoru, a dokładnie 13 kwietnia 2024 roku w przepięknej sali Ornament Farm w Bukowcu odbędzie się I PrzeBoski Bal!

Bal wspaniałych ludzi. Ludzi, których przyciągamy i którzy pomagają nam wypełniać naszą misję. To będzie wieczór pełen niezapomnianych chwil, zabawy, niespodzianek i niesamowitej atmosfery. Także okazja, byście mogli przyczynić się do ważnej sprawy i poczuć radość płynącą z pomagania.

Dochód ze wszystkich licytacji przeprowadzonych podczas Balu, przeznaczymy na realizację projektów: „Boskie, pokażcie się” i „Akademia Przedsiębiorczości”.

W wielkim skrócie…

Akademia Przedsiębiorczości, to…

Wierzymy, że każde dziecko ma potencjał, który warto rozwinąć. Nasz projekt edukacyjny zaszczepia w młodych ludziach żyłkę przedsiębiorcy, aby mogli spełniać swoje marzenia i rozwijać w przyszłości lokalny biznes.

 

„Boskie – pokażcie się”, to…

Co roku tworzymy wystawę fotograficzną portretów kobiet z Karkonoszy, Gór Izerskich i okolic, dla których praca zawodowa, działania społeczne są jednocześnie pasją. Kobiet, które lubią siebie, lubią ludzi i kochają działać. Zmieniają na lepsze rzeczywistość wokół siebie, czasem za zwykłe „dziękuję”. Są odważne, silne i kreatywne. Inspirują i motywują innych. Chcemy by to, co robią zostało zauważone i docenione. By to ONE, na jedną chwilę, stały się głównymi bohaterkami.

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj: https://boskiekarkonoskie.org/boskie-projekty/

Dołącz do I PrzeBoskiego Balu, i przekonaj się, że dobroczynność może iść w parze z niesamowitą zabawą!

Poza tym, raz do roku trzeba zrobić się na większe bóstwa niż jesteśmy, zabrać swoich chłopaków i wspólnie spędzić czas. A jak na macie chłopaków, idzie z psiapsi. W końcu to impreza Boskich!

Zapraszamy, Wasze Boskie

Rezerwacja stolików: 669 066 883