Boskie projekty

boska kawka urodzinowa

Boskie
Karkonoskie i lubańskie
Pokażcie się

Urzekło nas w nich kilka rzeczy. Wiara w ludzi, pozytywne nastawienie do życia, charyzma, dystans do siebie, poczucie humoru, a przede wszystkim nieustająca chęć do działania i kreowania lepszej rzeczywistości wokół siebie. Przed Państwem 21 przedsiębiorczych kobiet z powiatu lubańskiego i karkonoskiego, dla których praca zawodowa lub działania społeczne są jednocześnie pasją. Kobiety, które lubią ludzi, kochają działać. Są odważne, silne i kreatywne. Inspirują i motywują innych.

boskie lwóweckie

Boskie
Lwóweckie
Pokażcie się

Żadna z nas nie rodzi się z receptą na szczęśliwe życie. Jednak bez względu na to kim jesteśmy, jaką rolę pełnimy, ile zarabiamy, gdzie pracujemy, powinnyśmy dążyć do spełnienia. Łatwo nie jest, bo drogi są kręte, wiatr nie zawsze wieje w plecy, a pod nogami mnóstwo przeszkód. Musimy jednak wiedzieć, że wiara w swój potencjał i możliwości, akceptacja własnych słabości, odwaga czynią cuda.

Kobiety, które widzicie na zdjęciach postawiały w życiu na siebie. Uwierzyły w swój potencjał, możliwości i konsekwentnie realizują plan. Czasem na wariackich papierach, czasem w emocjach, a czasem po trudnych życiowych zakrętach.