Konfernecje Boskich

To największy event organizowany przez Fundację Boskie Karkonoskie. Jedno z niewielu wydarzeń w regionie o charakterze rozwojowym, adresowane wyłącznie do kobiet, łączące kilka modułów: szkolenia, warsztaty, panele dyskusyjne, a przede wszystkim networking. Boskie Konferencje są platformą do wymiany doświadczeń, wiedzy i wsparcia w szerokim gronie. To wyjątkowy dzień o dużym natężeniu boskiej, kobiecej energii.

Zastanawiasz się czy dołączyć, czy to wydarzenie jest dla Ciebie? Konferencje Boskich powstały dla Ciebie – niezależnie od tego, czy jesteś młodą kobietą, która kieruje własnym biznesem, czy doświadczoną osobą, która wychowała już swoje dzieci. Twoje doświadczenia, wiedza i energia są dla nas nieocenione. Jesteś ważna, bo każda kobieta ma coś wyjątkowego do zaoferowania.

Dzisiaj przyszłaś tutaj po wiedzę, rozwój i inspirację, ale przede wszystkim po radość, dobre relacje i pozytywną energię, która pozwoli Ci podnosić góry. To będzie dla Ciebie wyjątkowy dzień pełen odkryć i inspirujących chwil. Życzymy Ci, aby ta konferencja była dla Ciebie wyjątkowym świętem, momentem, w którym rozwiniesz skrzydła i wzmocnisz wiarę w swoje własne boskie możliwości. Pamiętaj, że jesteś BOSKA, BOSKA KARKONOSKA, gotowa na nowe wyzwania! Zapnij pasy i zanurz się w tej niesamowitej podróży razem z nami! Razem zdobędziemy niebo!

Tak było na poprzednich edycjach Boskich