FAQ

Boskie Karkonoskie to fundacja, która łączy i wspiera kobiety. Tworzy im przestrzeń do wspólnego poznawania się, nawiązywania relacji, wsparcia rozwoju zawodowym i prywatnym. Przestrzeń, gdzie każda kobieta może być sobą, może bezpiecznie mówić o swoich sukcesach i porażkach. Nie oceniamy, nie bagatelizujemy, my wzajemnie dmuchamy sobie w skrzydła, aby wzrastać i wzlatywać.

To bardzo proste! Zadzwoń lub napisz do nas tel. 669 066 883 e-mail: biuro@boskiekarkonoskie.org Znajdziesz nas też na FB, Instagramie, TikToku i YouTube. Czekamy na Ciebie!

Przede wszystkim przynależność do Boskich Karkonoskich daje Ci wszechstronne kontakty i poczucie bycia częścią społeczności. Znajdziesz tu kobiety podobne do Ciebie i całkiem różne. Kobiety, które mogą być dla Ciebie wsparciem i inspiracją. Możesz podzielić się własnymi doświadczeniami z innymi. Razem szybciej wzrastamy, ponieważ, to co jednej wydaje się trudne, niektóre z nas mają już przerobione i chętnie Ci pomogą. Będziesz mogła uczestniczyć w naszych wydarzeniach, szkoleniach i warsztatach.

Jesteś Boska, tylko może jeszcze o tym nie wiesz. Za Tobą zbieranie bagażu doświadczeń a przed Tobą realizacja marzeń, na które wcześniej nie miałaś czasu. Nasze Boskie po 60 są dla nas inspiracją. Uczą nas cieszyć się z życia, odróżniać to, co ważne od mniej ważnego. Spotkasz tu osoby w Twoim wieku, ale też starsze i młodsze koleżanki. Dostaniesz wsparcie w realizacji Twoich planów.

Boska jest kobietą, która chce się rozwijać. Rozwój może odbywać się zarówno na płaszczyźnie prywatnej, jak i zawodowej. Nie jesteśmy klubem biznesowym. Jesteśmy społecznością kobiet poszukujących swojej drogi zawodowej, na emeryturach, urlopach macierzyńskich, na etatach oraz posiadającą własne działalności gospodarcze. Każda z nas znalazła swoje miejsce w Boskich Karkonoskich.

Nasza działalność nie ogranicza się do okolic Karkonoszy. W organizowanych przez nas wydarzeniach uczestniczą kobiety z całej Polski. Zapraszamy Cię!

Część organizowanych przez nas działań jest płatne, ponieważ zbieramy fundusze na nasze działania statutowe, oraz rozliczamy się z osobami współpracującymi z nami. Wiele jednak wydarzeń jest bezpłatnych. Możesz skorzystać z organizowanych przez nas akcji, jak np.  „Boskie Zdrówko”, wziąć aktywny udział w plebiscycie „Boskie pokażcie się” lub skorzystać z boskiej poradni biznesowej. Posłuchasz także naszych boskich podcastów, lub spotkasz podczas organizowanego przez nas w różnych miastach ONTour.

Boska Kawka to boski pomysł na pierwsze spotkanie z nami. Nie ma ona charakteru biznesowego, choć wielokrotnie jej owocem jest nawiązanie współpracy między kobietami. To przede wszystkim okazja nawiązania kobiecych relacji. Posłuchania historii każdej z nas, podzielenie się swoją i uzyskanie wsparcia. Niejedna z nas zmieniła podejście do wielu spraw po boskiej kawce. Nieważne, ile masz lat i co robisz. Przyjdź i poczuj magię tego spotkania.

Tak, Boska Kawka jest płatna. Korzystamy z pomieszczeń i poczęstunku, za które płacimy. Reszta środków jest przeznaczana na nasze cele statutowe.

Osobą do głównego kontaktu jest nasza prezeska Katarzyna Harbul-Bała, tel. 669 066 883 e-mail: biuro@boskiekarkonoskie.org  Możesz też skontaktować się z każdą z dziewczyn z boskiego squadu.

Wspierasz nas biorąc udział w naszych wydarzeniach, kupując bilet, nasze gadżety. Wspierasz nas opowiadając innym kobietom o tym co robimy. Możesz mieć większy udział w rozwoju Boskich Karkonoskich, poprzez:

  • przekazywanie środków za pomocą: patronite.pl lub wpłacając darowiznę na nasze konto PKO BP: 91102021240000810202452357,
  • wspierając nas w ramach współpracy przy projektach – podpiszemy z Tobą umowę,
  • zostając wolontariuszką.

Bardzo się cieszymy, że pytasz. Zawsze się cieszymy z dodatkowej głowy i rąk do pracy. Zgłoś się telefonicznie, za pomocą komunikatorów lub napisz maila na adres: biuro@boskiekarkonoskie.org wolontariuszem może zostać każda z nas.

Staramy się, aby nasze produkty były coraz bardziej atrakcyjne i wspieramy  ich wytwórczynie. Możemy udostępnić Ci nasze produkty na podstawie podpisanej z umowy o współpracy.

Na cele statutowe przeznaczamy 100% za sprzedaży produktów. Zapraszamy Cię do współpracy. Na naszej stronie znajdziesz informacje, jakie firmy już z nami współpracują.

Nasze szkolenia są prowadzane przez trenerów, specjalistów i ekspertów z danej dziedziny. Po jego ukończeniu dostajesz certyfikat.

Życie czasami robi nam żarciki a my wiemy o tym. Bilet możesz zwrócić zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie konkretnego wydarzenia. Możesz też przepisać go na inne wydarzenie bądź też dokonać zakupów na jego wartość w naszym sklepie.