Boski Squad

ewa łuczak

Ewa

Z zawodu mgr inż. Leśnik. Przez 35 lat pracowała w Nadleśnictwie Świeradów jako adiunkt, nadleśniczy terenowy, starszy specjalista Służby Leśnej oraz Zastępca Nadleśniczego. Za szczególne zasługi dla leśnictwa otrzymała Kordelas Leśnika Polskiego.

Skończyła studia podyplomowe w zakresie „Wyceny Nieruchomości” w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie – Szkoła Finansów w Krakowie. Lubi dobrą książkę (zwłaszcza biografie i romanse) i robótki ręczne. Prowadzi zdrowy tryb życia. Nie je byle czego. Uprawia gimnastykę, nordic walking i spaceruje z psem Czarkiem.

gosia sokołowska

Małgorzata

Jedyna w naszym gronie przed czterdziestką. Gosia jest tak empatyczną i wrażliwą na drugiego człowieka osobą, że w całym powiecie nie znajdziesz drugiej takiej. Pewnie dlatego tak lubią ją pacjenci. Jest fizjoterapeutką. Jak boli to do niej.
Lubi biegać i śmiać się do łez. Świetnie piecze i gotuje. Jej skrzydełka na ostro to mistrzostwo świata. Sushi też.

Niezawodna przyjaciółka. Kocha kotki. Bardzo!

karolina szymczak

Karolina

Jej charyzma kroczy 5 metrów przed nią. Jej śmiech i różowe włosy znają już we wszystkich powiatach województwa dolnośląskiego. Poznałyśmy się kiedy podeszła kupić czapkę. I jak zaczęłyśmy gadać, to rozbijały się atomy energii.

Miłość od pierwszego otwarcia paszczy. Szczera, otwarta, wrażliwa, empatyczna i na dodatek z Bogatyni (wiadomo). Maliny, jeżyny i borówki od niej to niebo w gębie. Nikt tak nie ogarnia sociali jak ona. A i umie w handelek. Sprzedałaby piasek na pustyni.

magda miętkiewicz

Magdalena

To chyba największa zdolniacha wśród nas. Ma tak zdolne ręce i kreatywny umysł, że klękajcie narody. Warsztaty z cyjanotypii, makramy, akryli, pasteli, ołówka…bardzo proszę. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych. Jest też instruktorką jogi, pilatesu i technik oddechowych.

A jakby było mało jest doświadczonym marketingowcem. Pisze świetne testy.

Dorota Szyndlar – Szeluk

Dorota

„Wąchała” nas przez dobry rok, zanim stwierdziła, że pora przyjść na Konferencję. I jak przyszła tak została. Jest kopalnią wiedzy na temat zdrowego jedzenia, kuchni naturalnej, astrologii. Gotuje tak, że klękajcie narody! Zawsze dba, żebyśmy miały co w brzuszku i byśmy nie piły z brudnych szklanek. Czasem boimy się zaprosić Dorotę do siebie do domu, żeby nie padła na zawał serca widząc nasze brudne okna. Nikt tak nie umie w TikToki jak Doris, którą znajdziecie na socjalach pod kryptonimem: babka_z_pasja_

Cudowna, empatyczna, mądra i wrażliwa, a do tego niezastąpiony kierowca….yyyy kierowczyni!

Joanna Wąsiewska

Asia

Aśka to wulkan pozytywnej energii i dobroci serca. Jest zakręcona jak jej włosy, ale jak spytasz o to jak rozliczyć to czy tamto – odpowie ci z dokładnością do trzeciej cyfry po przecinku. Najlepsza księgowa w okolicy. Serio! Poznałyśmy ją na I Konferencji Boskich i od tamtego czasu miłość kwitnie.

Zawsze gotowa działać. Nie ma, że czegoś się nie da. Dzięki swojej determinacji zgubiła blisko 90 kilogramów i motywuje innych do zmiany trybu życia. A my wciąż podziwiamy, bo obcujemy z żywym przykładem na to, że jak czegoś się chce, to nie ma, że boli.

Ania Imiołek

Ania

zawsze nas pyta, co w niej widzimy, „bo przecież ona taka zwyczajna”. A my widzimy w niej życiową mądrość, ogarnięcie, dystans do świata i niezwykłe poczucie humoru. Widzimy ogromną siłę i lojalność. Ania z wykształcenia geodetka, spełnia się jako korepetytorka matematyki i trafiła do nas w momencie, w którym rozkrok między tym co kocha, a tym co jest zgodne z jej wykształceniem, sięgał z Karkonoszy do Polkowic (bo Ania tam właśnie mieszka).

Teraz już wie co chce, pomału zapala światło wszędzie tam, gdzie go nie było. A my jesteśmy dumne, że możemy jej w tym procesie towarzyszyć. Bo my to już wiemy, a Ania do Ani dopiero dociera co w niej drzemie. I ten jej  głos….. bajka…..

Beata Kochlewska

Beata

Znacie to powiedzenie, jak dziecko się uśmiecha, uśmiecha się cały świat? Autor tego powiedzenia nie znał jeszcze Beaty. Bo jak Beata się uśmiecha, uśmiecha się cały wszechświat. Nikt nie zna się na finansach jak Beata. Wie skąd wziąć, gdzie szukać finansowania by otworzyć swój własny biznes.

A jak już rozkręcisz biznes tak, żeby móc inwestować, to Beata też pomoże. Twarda businesswoman i mięciutka jak kaczuszka mama i przyjaciółka. Piękna, mądra, empatyczna i zorganizowana jak gwardia szwajcarska. A do tego królowa szos. Gdyby miała jeszcze jednego syna, nazwałaby go Harley.

Wiceprezes

basia rymaszewska

Barbara

Potrafi słuchać oraz docierać do potencjału i zasobów drugiej osoby. Wierzy w siłę zespołu i potrafi go motywować do pracy. Coach w standardach ICF, trener biznesu i umiejętności miękkich.

Potrafi w kreatywny sposób wypracować z zespołem nowe pomysły na produkty, usługi i komunikację w firmie. Zawodowo od lat związana z Nadleśnictwem Świeradów, gdzie zajmuje się PR, Leśnym Kompleksem Promocyjnym i udostępnianiem turystycznym lasu. Uczestniczyła i kierowała niejednym projektem.

Właścicielka firmy Szkolenia i Usługi Rozwojowe. Wypoczywa na kajakach, zawsze ma przy sobie książkę lub dwie do przeczytania. Od lat promuje Góry Izerskie.

Matka Boskich karkonoskich - Prezes

katarzyna harbul

Katarzyna

To typ kobiety, która długo szukała swojej drogi. Z wykształcenia krytyk filmowy i medioznawca. W zawodzie stricte nie pracowała. Była za to dziennikarką radiową, wydawcą, marketingowcem, pr-owcem, sprzedażowcem i managerem. Od 2017 roku właścicielka Studia Kreatywnego SPA dla ŁBA.

Generuje 100 pomysłów na minutę i nie potrafi usiedzieć na miejscu. Nie czyta instrukcji obsługi. Lubi tańczyć. Uzależniona od biegania po lesie i dobrej muzyki. Niepoprawna optymistka, która wierzy w potencjał każdego człowieka. Potrafi zarażać energią i inspirować innych do działania. Fundacja Boskie Karkonoskie to jej dziecko.