Agnieszka
Kopeć

Polkowice

Czym się zajmujesz?

Prowadzę warsztaty z tworzenia naturalnych kosmetyków i buduję mydlarnię, w której będę robić kosmetyki o prostych i fajnych składach.

Skąd się wziął pomysł na Twój biznes/Twoje działania? Jaki był krok milowy?

Pomysł wziął się z desperacji, by z czasem stać się pasją, a następnie małym, ale fajnym biznesem. A krokiem milowym było odejście z etatu po 16 latach pracy.

Kto i co Cię inspiruje, nakręca do działania? Skąd czerpiesz siłę?

Inspirują mnie odważne kobiety. Pewnie nie będę oryginalna (i wcale nie chcę się podlizać ;-)), ale BOSKIE, które poznałam i ich historie, które usłyszałam sprawiają, że uwierzyłam, że nawet taki cykor jak ja może zmienić swoje życie i spełnić marzenia. A siłę czerpię z przytulania.

Jak sobie radzisz z kryzysami lub gdy przestaje się chcieć?

Niestety często nie radzę sobie z kryzysami, mocno podkopują moją wiarę w siebie i potrafię, jak Ania z Zielonego Wzgórza, pogrążyć się w otchłani rozpaczy. Ale na szczęście mam świetnego męża, który potrafi przywołać mnie do porządku i lekko, z czułością popchnąć do przodu.

Dlaczego jesteś Boska?

Boska to Boska, nie drąż! 🙂

Gdybyś mogła cofnąć czas, zmieniłabyś coś w swoim życiu?
Raczej nie. Ponieważ głęboko wierzę w to, że wszystko dzieje się po coś.

Masz swój ulubiony cytat, mantrę, zdanie które pomaga Ci przetrwać?

W 2021 roku (bardzo trudnym roku pod wieloma względami i na wielu płaszczyznach) moją mantrą stał się ten cytat -„Jeśli coś Ci w życiu nie idzie i wpadasz pyskiem w błoto, to musisz być jak dzik: pchać to błoto ryjem do przodu”.

O czym marzysz?

O tym, żeby mieć w końcu swoją przestrzeń, swój azyl, miejsce do tworzenia, nie tylko kosmetyków, ale wszystkiego, co mi w danym momencie w duszy zagra. I jeszcze chciałabym mieszkać nad morzem (kocham je miłością wielką). Ale czy wtedy mogłabym nadal nazywać się Boską Karkonoską :-)?

Gdybyś miała powiedzieć innym kobietom, jak uwierzyć w siebie, w swoją siłę, jak żyć w zgodzie ze sobą?

To dla mnie bardzo trudne, ponieważ wciąż uczę się być dla siebie, dobra i wierzyć w siebie i swoje talenty. Ale tak na koniec, bo zostały mi 4 minuty do wysłania formularza – otaczaj się dobrymi ludźmi, wtedy zdecydowanie łatwiej jest dostrzec dobro w sobie. Nie daj sobie wmówić, że jesteś nic nie warta, bo każda z nas jest mądra, ważna i wartościowa.