Dbajcie o siebie kobiety!
relacja z II edycji akcji „Zdrówko! Boskie!

Zrobiłyśmy to dwa razy i będziemy robić, dopóki siły i wsparcia dobrych ludzi starczy. Bo zdrowie jest NAJWAŻNIEJSZE!

Jednego dnia, w jednym miejscu, zebrałyśmy specjalistów wielu dziedzin medycyny, po to by kobiety Karkonoszy mogły się skonsultować, zbadać i posłuchać dlaczego warto o siebie dbać. Od kobiet, dla kobiet, na dzień kobiet.

9 marca 2024 roku w Galerii Sudeckiej odbyła się II edycja akcji „Boskie Zdrówko”.

Były wykłady, panele dyskusyjne, konsultacje. Do dyspozycji Pań byli: psycholog, ginekolog, onkolog, dietetyk kliniczny, fizjoterapeuci, osteopaci, audiometryści. Była też możliwość wykonania podstawowych badań: pomiaru cukru, ciśnienia, zrobienia ekg.

Nie obyło się bez nauki prawidłowego badania piersi. Wszystko w przyjaznej nieszpitalnej i nieprzychodnianej atmosferze, za darmo!

I jeśli choć jedno życie po tej imprezie uda się uratować – to było warto!

Jeśli choć jeden zły nawyk uda się Wam dzięki tej imprezie zmienić – to było warto.

Jeśli choć jedna z Was zacznie się po tej imprezie akceptować, pójdzie do specjalisty- to było warto!

Dbajmy o siebie dziewczyny, nie tylko o ciało ale też o duszę.

Nie odkładajmy siebie na drugi plan, bo jesteśmy warte najwyższego szacunku, troski i miłości. Ściskamy Was bardzo mocno❤️

A partnerom imprezy kłaniamy się nisko: Amazonki Mysłakowice, Audika Polska, FemiCentrum, Kapellanka. Woda z Krainy Wygasłych Wulkanów, Labonitafit fitness online, Klinika Rehabilitacji i Osteopatii, Osteocyt – Centrum Rehabilitacji Narządu Ruchu, POZ Szklarska Poręba Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mysłakowicach, Agnieszka Toros – dziękując za wsparcie, wiedzę i zaufanie. A szczególnie ślemy serdeczności w stronę Galerii Sudeckiej, która nam zaufała i robiła wszystko, żeby ta impreza się u nich odbyła. Teraz już się nas nie pozbędziecie!

Zdjęcia, dzięki uprzejmości Galerii Sudeckiej