Szkolenie
Jak sprzedawać w sieci

Szczegóły

Będzie mnóstwo odpowiedzi na podstawowe pytania. Jak zdobywać klientów? Jak pisać oferty. Jak przygotować przedmioty/ usługi? Sprzedaż w sieci vs sprzedaż offline? Jakie wybierać platformy? Co trzeba wiedzieć. Czego nie robić, a na co się zdecydować.

Szkolenie oparte o konkretne przykłady – w zależności od potrzeb grupy zgłoszonych na początku szkolenia. Dla tych co startują i dla tych co chcą rozszerzyć zakres działań. Dla rękodzielników, dla wytwórców, dla pośredników, dla każdego kto ma coś do sprzedania. Wiedza wprost od praktyka, który swoje produkty sprzedaje już na całą Europę. O sprzedaży może mówić godzinami. O tym w co warto iść, a co odpuścić. Konkretnie i na przykładach. Po tym szkoleniu będziecie mieć od wiedzy kwadratowe głowy, ale będziecie umieć w sprzedaż.

Szkolenie poprowadzi Emil Korejwo. Praktyk, przedsiębiorca i doradca z 20 letnim doświadczeniem w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na inwestycje oraz projekty szkoleniowo-doradcze (głównie środku UE).

Kilkaset stworzonych dokumentów planistycznych, w tym biznes planów, studiów wykonalności czy analiz ekonomicznych. Skuteczne pozyskane ok 200 mln PLN z różnych źródeł dla klientów i instytucji współpracujących.

Kilka spektakularnych porażek biznesowych, zebranych wiele doświadczeń i wyciągniętych wniosków oraz mnóstwo pomysłów na projekty do zrealizowania w przyszłości.