Szkolenie
Ułatw sobie prowadzenie firmy. O automatyzacji zadań i narzędziach

Szczegóły

Wyobraź sobie dziew w którym nie musisz robić wszystkiego ręcznie. W którym poczta sama się wysyła, etykiety same drukują, potwierdzenia nadają, a pracownicy i współpracownicy wiedzą co mają robić. Wyobraź sobie, że ten dzień się wydarzy i to już wkrótce. Jak ułatwić sobie prowadzenie firmy, z jakich narzędzi korzystać i implementować, by nie tracić czasu na zadania, które można w łatwy sposób zautomatyzować. Jak ułatwić komunikację w firmie, jak rozdzielać zadania, jak je monitorować i raportować.

W ramach szkolenia zaprezentujemy przykłady i sposoby wykorzystania narzędzi wspierających pracę jako przedsiębiorcy/lidera czy w firmie/zespołach wg podziału:

  1. Do zarządzania zadaniami/projektami/czasem/dokumentami
  2. Do zarządzania sprzedażą, w tym e-commerce
  3. CRM – do zarządzania relacjami z klientami
  4. Finansowo-księgowe

Konkretne przykłady i zastosowanie, cechy, korzyści, wady, koszty (w tym ukryte).

Szkolenie poprowadzi Emil Korejwo. Praktyk, przedsiębiorca i doradca z 20 letnim doświadczeniem w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na inwestycje oraz projekty szkoleniowo-doradcze (głównie środku UE).

Kilkaset stworzonych dokumentów planistycznych, w tym biznes planów, studiów wykonalności czy analiz ekonomicznych. Skuteczne pozyskane ok 200 mln PLN z różnych źródeł dla klientów i instytucji współpracujących.

Kilka spektakularnych porażek biznesowych, zebranych wiele doświadczeń i wyciągniętych wniosków oraz mnóstwo pomysłów na projekty do zrealizowania w przyszłości.