Monika
Szkwarek

Mirsk

Powiat Lwówecki

Prowadzę swój gabinet kosmetyczny. Wykonuję zabiegi na twarz, makijaż permanentny i okolicznościowy oraz wiele innych. Sprawia mi to ogromną radość.

Skąd wziął się pomysł na biznes. Jaki był krok milowy?

Od zawsze marzyłam o własnym gabinecie kosmetycznym. O stworzeniu miejsca, w którym każda klientka poczuje się bezpieczna, zrelaksowana i będzie miała pewność, że oddaje się w dobre i fachowe ręce.

Krok milowy zrobiłam 3 lata temu, gdy rzuciłam dotychczasową pracę (również jako kosmetyczka).  Postawiłam wszystko na jedną kartę i zacząć budowę własnego gabinetu. Podjęcie tej decyzji zabrało mi rok. Brakowało mi odwagi, miałam spore wątpliwości. W końcu zaryzykowałam. A kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana 🙂

Takim sposobem kilka miesięcy później, po wielu trudach i sporym wysiłku, stworzyłam miejsce, w którym spotyka się piękno, profesjonalizm i pasja.

Co Cię inspiruje?

Inspiracją i motywacją są sukcesy innych. Powinniśmy się cieszyć, gdy komuś coś się udaje, bo to dowód, że i nam się uda, jeśli tylko tego będziemy chcieli. Inspirują mnie kobiety, które są odważne, prowadzą swoje biznesy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Takie osoby dodają odwagi, a także motywują, aby nie stać w miejscu tylko dążyć do samorealizacji.

Jak się resetujesz?

Zdecydowanie najlepszym resetem jest krótki weekendowy wyjazd do spa z przyjaciółką.

Co robisz w sytuacjach kryzysowych i gdy przestaje się chcieć?

Wracam pamięcią wstecz, analizuje jak wiele zbudowałam, przeszłam i osiągnęłam. To daje mi zdecydowanie kopa do działania.

Dlaczego jesteś Boska?

Bo jestem odważną i niezależną kobietą, która z sukcesem prowadzi swój biznes.

Jeśli założę sobie jakiś cel, to choćby nie wiadomo co się działo, muszę go zrealizować 🙂

Jak zostać Boską?

Spełniać się życiowo i zawodowo. Dążyć do realizacji swoich marzeń i celów, nawet jeśli coś nam stanie na przeszkodzie. Najważniejsze to się nie poddawać i iść do przodu.