Boskie
kawki biznesowe

W odróżnieniu od istniejących w regionie klubów biznesu spotkania odbywają się wyłącznie dla kobiet.

Pozyskanie kontaktów, zaciśnięcie relacji między lokalnymi firmami, a w konsekwencji współpraca to cel kawek biznesowych.

boskie kawki biznesowe
boskie konferencje

Boskie
konferencje

To największy event organizowany przez Fundację.  Jedno z niewielu wydarzeń w regionie o charakterze biznesowym, adresowanych wyłącznie do kobiet, łączące kilka modułów: szkolenia, warsztaty, panele dyskusyjne i networking.

Boskie Konferencje są platformą do wymiany doświadczeń, wiedzy i wsparcia w szerokim gronie. To wyjątkowy dzień o dużym natężeniu boskiej, kobiecej energii.  

Boska
poradnia biznesowa

Dla kobiet, które chcą rozwijać własny biznes, potrzebują wsparcia w zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, promowania produktów i usług, rozwoju osobistego.

Pierwsze konsultacje, rozpoznające potrzebę i kierunek dalszych działań są bezpłatne. Kolejne kroki zainteresowane Klientki podejmują pod okiem specjalistów z danej branży w systemie B2B.

boska poradnia biznesowa
boskie warsztaty manualne

Boskie
warsztaty manulane

Warsztaty manualne są doskonałym uzupełnieniem pozostałych działań. Wszystkie planowane wydarzenia związane są z ekologią, wykorzystaniem naturalnych regionalnych materiałów, upcyclingiem, nauką nowych umiejętności, dzięki którym rynek produktu lokalnego może się poszerzyć.

Dla kobiet, które chcą nabyć nowych umiejętności, nauczyć się wykorzystywać surowce naturalne i materiały ekologiczne do tworzenia dekoracji, zdobień czy przedmiotów codziennego użytku. Warsztaty odbywają się raz w miesiącu.

Boskie
warsztaty rozwojowe

Warsztaty odbywają się w małych grupach (do 15 osób). Czas trwania wynosi od 6 do 10 godzin. Tematyka związana jest nie tylko z poszerzaniem kompetencji zawodowych, lecz także życiowych. Pozwalają nie tylko na poznanie omawianego zagadnienia, ale także na zdobycie narzędzi do doskonalenia umiejętności.

Warsztaty odbywają się raz w miesiącu. Tematyka kolejnych uzależniona będzie od potrzeb naszych Klientek.

boskie warsztaty rozwojowe
boskie second targ

Boski
second-targ

Promując zasadę dawania drugiego życia przedmiotom nieużywanym, organizujemy wymianę odzieży, książek czy zabawek.

Po co mamy kupować nowe? Wymieńmy się, przeróbmy. Dbanie o planetę zaczyna się od małych kroczków.

Boskie
aktywności

Wychodzimy z założenia, że rozwój intelektualny i osobowy musi iść w parze z dbałością o zdrowie. Wspólne uprawianie aktywności wpływa zbawiennie na nasz stan zdrowia, integruje i zmusza do systematyczności.

Wspólne wyprawy w góry, kije, rowery, bieganie, pływanie, narty biegowe i rozciąganie.

boski fitness